Стоматология Axioma Dent
  Час роботи: 9.00 - 21.00
     без вихідних

Замовити зворотній дзвінок

Ми на мапі

м.Київ, Миколи Закревського 97-А

Хірургія в стоматології | Ціна у Києві

Прайс стоматологічних послуг

Послуги стоматолога

Видалення - 1-кореневого зуба 500 грн.
Видалення - 2-кореневого зуба 600 грн.
Видалення - 3-кореневого зуба 700 грн.
Видалення зуба складне 800 грн.
Видалення - зуб мудрості (звичайне) 1000 грн.
Видалення зуб мудрості (складне) 1300 грн.
Атипове видалення (зуб мудрості) 1800 грн.
Посічення капюшону над зубом мудрості 500 грн.
Резекція верхівки коріня (видалення кісти) 2000 грн.
Пластик вуздечка верхній губа або мова 1100 грн.
Накладення шва 100 грн.
Зняття шва 100 грн.

Усі послуги стоматології Axioma-Dent у Києві на Троєщині. Переглянути ціни на стоматологічні послуги >>

В яких випадках потрібні послуги хірурга-стоматолога

Хірургія зубів в стоматології | Ціна у Києві. Прайс стоматологічних послуг. Послуги стоматолога. Усі послуги стоматології Axioma-Dent у Києві на Троєщині. Переглянути ціни на стоматологічні послуги
 1. Видалення зубів різної міри складності (у тому числі зубів мудрості).
 2. Посічення ясенного капюшона.
 3. Резекція верхівки кореня (видалення кісти).
 4. Пластика вуздечок губи або язика.

Показники видалення зуба

Бувають ситуації, коли хворий зуб врятувати вже не можна:

 • коли карієс уразив велику частину твердих тканин зуба;
 • коли пошкоджені корені;
 • коли зуб не підлягає відновленню за допомогою сучасних реставраційних матеріалів.

Тоді доводиться звертатися за допомогою до хірурга-стоматолога для видалення таких зубів. Видалення бувають різного ступеню складності залежно від положення зуба і коренів. Хірург-стоматолог може видалити зуб цілком або, можливо, йому потрібно буде розпиляти його на частини, щоб полегшити процес. Таке видалення властиве для ретенованих і напівретенованих зубів, які знаходяться під яснами і/або в неправильному положенні. Найчастіше таке трапляється при прорізуванні зубів мудрості, але не тільки.

Від різної міри складності залежить і вартість хірургічних процедур в стоматології. Для проведення складніших маніпуляцій потрібно більше часу фахівця, більше матеріалів і препаратів, що використовуються. Це призводить до збільшення загальної вартості операції. На жаль, не завжди можна точно визначити, як пройде будь-яке втручання в організм людини. Бо двох однакових організмів в природі не існує і кожен реагує індивідуально.

Що відбувається з раною після видалення зуба

Після видалення зуба в лунці природним чином утворюється згусток крові, який перешкоджає проникненню інфекції в рану. Тому протягом перших трьох днів не можна полоскати рот, чіпати ранку язиком або пальцями, щоб не потривожити згусток і він виконував свою функцію.

Який період відновлення після видалення

Звичайне відновлення пошкоджених тканин проходить протягом приблизно 10-15 днів. Головне наслідувати вказівкам хірурга-стоматолога. Зазвичай обговорюється, що треба робити і чого робити категорично не можна:

 • не гріти місце видалення (гарячі компреси) і не приймати пару днів гарячу ванну і душ;
 • уникати фізичних навантажень протягом 5-7 днів;
 • відмовитися від полоскань, замість них можна робити ванночки з тим або іншим препаратом, який призначив доктор (наприклад, хлоргексидин 0,5%);
 • прикладати до місця видалення холодні компреси на певний час, вказаний стоматологом;
 • як правильно чистити зуби і приймати їжу;
 • іноді призначаються антибіотики.

При підвищенні температури тіла, появі неприємного запаху з рота і виділень з ранки після 3-4 днів після проведення операції терміново звернетеся до хірурга-стоматолога. Буває, що ранку зашивають, тоді через певний час треба буде повторно відвідати стоматолога, щоб зняти шви. Зазвичай, через днів 5-7.

Перикороніт

Коли ріжеться зуб мудрості, часто трапляється, що йому заважають прорізуватися ясна – утворюється так званий ясенний капюшон (перикороніт). Це запалення і набряк ясен, досить хворобливий стан:

 • біль може віддавати у вухо;
 • можуть запалюватися лімфовузли;
 • найчастіше утворюється гній між зубом і яснами.

Ясна набрякають і заважають нормально жувати, під час жування пацієнт відчуває біль.

Для діагностики потрібно буде зробити рентгенівський знімок, щоб визначити положення зростаючого зуба, чи можливо його зберегти або треба буде видалити.

Посічення капюшона

Якщо положення зуба, що прорізується, правильне і його можна залишити, тоді можна приступити до лікування перикороніту. Хірург-стоматолог розкриває капюшон. Тканини чистять від гною і обробляють ліками. Потім накладають шви. Якщо ж зуб росте під кутом, що може привести до тиску і травматизму коренів сусіднього зуба, то таку вісімку краще видалити.

Резекція верхівки кореня

Така операція потрібна при запаленні тканин навколо верхівки кореня (хронічний періодонтит). Операція проводиться з метою відвертання подальшого проникнення інфекції в кісткову тканину.

Пластика вуздечок губ і язика

Має профілактичну мету запобігти захворюванням пародонту або формуванню неправильного прикусу. Або усуває причини захворювання, що вже склалося.

У будь-якому разі, сподіваємося, що ви стежите за станом ваших зубів і порожнини рота і вам не знадобляться послуги хірурга-стоматолога. І ваші здорові зуби служитимуть вам довго!

Відвідайте стоматологію для безкоштовної консультації лікаря.

Ми на мапі