Стоматология Axioma Dent
  Час роботи: 9.00 - 21.00
     без вихідних

Замовити зворотній дзвінок

Ми на мапі

м.Київ, Миколи Закревського 97-А

Імплантація зубів в стоматології | Ціна в Києві

Прайс стоматологічних послуг

Послуги стоматолога

Консультація хірурга-імплантолога 200
Вартість установки імплантата "Під ключ"
(установка імплантата, установка формувача ясен, аббатмент металевий, коронка металокерамічна (на імплантаті)
16 000 грн

Усі послуги стоматології Axioma-Dent у Києві на Троєщині. Переглянути ціни на стоматологічні послуги >>

Імплантація зубів в стоматології | Ціна в Києві. Усі послуги стоматології Axioma-Dent у Києві на Троєщині. Переглянути ціни на стоматологічні послуги

 

У яких випадках потрібний імплантат

У разі, коли зуб загублений повністю, можна його замінити імплантом. Адже втрата навіть одного зуба може спричинити багато захворювань і змін в порожнині рота:

  1. зміна прикусу;
  2. зміщення інших зубів у бік простору, що звільнився;
  3. захворювання щелепного суглоба через нерівномірне навантаження;
  4. захворювання ясен.

Що таке імплантат

Імплантат – це стрижень (титановий), що заміщає собою корінь зуба, що вживлюється в щелепну кістку. Надалі до нього пригвинчується абатмент і кріпиться коронка.

Класичний метод імплантації

Етапи імплантації

Увесь комплекс процедур імплантації можна розділити на етапи.

- 1 етап. Підготовчий. Важливо зробити діагностику кісткової тканини (3 D знімок), порожнини рота і усього організму (наявність хронічних захворювань, запальних процесів). Діагностика робиться для того, щоб з'ясувати чи треба усувати запальні процеси в ротовій порожнині, можливо в організмі й для того, щоб оцінити стан кісткової тканини в місці видаленого зуба. Можливо знадобиться операція по збільшенню об'єму кістки.

- 2 етап. Установка імплантата. Титановий стрижень вживлюється безпосередньо в кістку. Операція зазвичай займає близько півгодини, під місцевою анестезією і менш безболісна, ніж видалення зуба. Час, який знадобиться для того, щоб імплант прижився у організмі індивідуальний – звичайно від 1 до 6 місяців.

- 3 етап. Коли імплантат успішно прижився, встановлюється формувач ясен (тимчасовий абатмент, який потім замінюють на постійний). Його встановлюють на період від 1до 2 тижнів.

- 4 етап. Зняття зліпків для виготовлення коронки. Після її виготовлення (близько тижня) треба прикріпити коронку до імплантата.

Відсоток приживаності імплантата

Природно пацієнтів хвилює головне питання – позитивний результат проведеної операції. При правильному підготовчому етапі і діагностиці, відсоток приживаності складає 99%. Але, само собою, тільки від пацієнта залежить дотримання рекомендацій лікаря по догляду за порожниною рота після установки імпланта.

Імплантація оптимальний варіант заміни втраченого зуба – не страждають зуби, що стоять, не треба їх обточувати під протезування.

Приходьте в нашу клініку Аксіома-Дент на Троєщині на безкоштовну консультацію! Вчасно знайдені захворювання на ранній стадії допоможуть зберегти ваші зуби!

Посміхайтеся і будьте здорові!

 

Відвідайте стоматологію для безкоштовної консультації лікаря.

Ми на мапі