Стоматология Axioma Dent
  Час роботи: 9.00 - 21.00
     без вихідних

Замовити зворотній дзвінок

Ми на мапі

м.Київ, Миколи Закревського 97-А

Гігієна зубів в стоматології | Ціна в Києві

Прайс стоматологічних послуг

Послуги стоматолога

Зняття зубних відкладень (2 щелепи) 800 грн.
Зняття зубних відкладень (1 щелепа) 400 грн.
Зняття зубних відкладень (1 зуб) 30 грн.
Air Flow 300 грн.
Комплекс (З.З.В. + Air Flow + ремінералізуюча терапія) 1100 грн.

Всі послуги стоматології Axioma-Dent у Києві на Троещині. Преглянути ціни на стоматологічні послуги >>

Гігієна зубів в стоматології | Ціна у Києві

Видалення нальоту і зубного каменю із зубів.

Зубний наліт це м'яка липка плівка, яка накопичується на зовнішній стороні зубів і уздовж лінії ясен. Часто можна запобігти і лікувати утворення зубного нальоту в домашніх умовах. Якщо людина не дотримується правила гігієни порожнини рота, наліт може перетворитися на тверду жовто-коричневу речовину, що називається зубним каменем.

Коли люди їдять, бактерії у роті розщеплюють вуглеводи їжі на кислоту, яка змішується із залишками їжі і слиною, утворюючи зубний наліт.

Профілактичне чищення зубів

Чищення зубів щіткою і зубною ниткою часто запобігає утворенню зубного нальоту і зубного каменю. Проте зубний камінь видалити складніше, а іноді потрібно відвідування стоматологічного кабінету для професійного чищення.

Погана гігієна порожнини рота також може викликати неприємний запах з рота, карієс і захворювання ясен (гінгівіт). Недавні дослідження також виявили можливі зв'язки між захворюванням ясен і іншими станами здоров'я, включаючи пневмонію, деменцію і хвороби серця.

AIR FLOW – це передбачувана процедура видалення біоплівки, плям і «молодого» каменю із зубів, реставрацій, ортодонтичних пристосувань, а також з над’ясеневих і під’ясеневих областей.
AIR FLOW з порошком PLUS можна безпечно і зручно наносити на усі м'які тканини, включаючи прикріплені ясна, слизову оболонку.
AIR FLOW – єдина технологія, яка ефективно і мінімально інвазивним чином видаляє біоплівку з недоступних областей, таких як глибокі ямки і тріщини, міжзубні проміжки, зміщені області, під краями коронки, рецесій і ортодонтичних пристосувань.
AIR FLOW допомагає на ранньому етапі виявляти білі плями і карієс, уникаючи непотрібного агресивного стоматологічного лікування.
AIR FLOW зберігає цілісність природних зубів, реставрацій і м'яких тканин.

Дотримуйтеся гігієни порожнини рота.

 • Людина повинна чистити зуби двічі в день зубною пастою.
 • Дотримання правил гігієни порожнини рота – кращий спосіб видалити зубний наліт і зубний камінь.
 • Спочатку чищення зубною ниткою видалить залишки їжі і зубний наліт між зубами і у важкодоступних місцях. Після чищення зубною ниткою зубна щітка видалить наліт з поверхні зубів.

Щоб чистити зуби ефективно, людина може:

 • Розпочніть із задньої частини рота з верхніх корінних зубів.
 • Використовуйте короткі кругові рухи щіткою.
 • Очистіть передню і задню поверхні усіх верхніх зубів.
 • Повторіть кроки 1-3 для нижніх зубів.
 • Люди можуть домогтися відмінних результатів, використовуючи ручні зубні щітки. Проте систематичний огляд 2014 року показав, що електричні зубні щітки, особливо з голівками, що коливаються, ефективніші при видаленні зубного нальоту.

Після чищення зубів ниткою і чищення зубів прополощіть рот рідиною для полоскання рота. Багато рідин для полоскання рота містять фтор для додаткового захисту від зубного нальоту.

Людям з гінгівітом може знадобитися сильніша рідина для полоскання рота. Стоматолог або інший медичний працівник може прописати більше сильнодіючі антисептичні рідини для полоскання рота.

Профілактика гігієни порожнини рота в Києві

Людина може запобігти утворенню зубного нальоту і зубного каменю за допомогою зубної нитки.
Кращий спосіб запобігти утворенню нальоту і зубного каменю на зубах – це користуватися зубною ниткою один раз в день і чистити зуби двічі в день зубною пастою.

Регулярні стоматологічні огляди і професійне чищення також можуть допомогти запобігти і вилікувати проблеми зі здоров'ям порожнини рота.

Стоматологи оглядають усю порожнину рота, перевіряючи наявність ознак карієсу і захворювань ясен. Вони також видалять будь-який зубний наліт або зубний камінь на поверхні зубів і у важкодоступних місцях. Стоматологи також можуть обробляти зуби фтором, щоб запобігти карієсу.

Якщо стоматолог помітить карієс або ознаки запалення ясен, він порекомендує способи зменшити симптоми і запобігти подальшому ушкодженню. Вони можуть прописати антисептичну рідину для полоскання рота або запропонувати змінити режим гігієни порожнини рота.

Дієтичні зміни також можуть допомогти запобігти утворенню зубного нальоту і зубного каменю. Зменшення кількості цукру, крохмалю і кислих продуктів може знизити ризик карієсу.

Щоб знизити ризик утворення зубного нальоту і зубного каменю, людині слід уникати:

 • печиво, торт і цукерки
 • крохмалисті або солодкі продукти, які можуть прилипати до зубів, такі як хліб, картопляні чіпси і деякі сухофрукти
 • газовані і спортивні напої, цитрусові соки

Накопичення зубного нальоту і зубного каменю на зубах може привести до захворювання ясен, втрати емалі і карієсу.

Погана гігієна порожнини рота також може зіграти роль в розвитку інших захворювань.

Чищення зубів двічі в день зубною пастою і використання зубної нитки один раз на день – кращий спосіб видалити зубний наліт із зубів і запобігти утворенню зубного каменю.

Інші домашні засоби, які можуть видалити зубний наліт, включають розтирання олією і чищення зубів харчовою содою.

Відвідування стоматолога для регулярних оглядів і чищень – ще один важливий крок для підтримки хорошої гігієни порожнини рота.

Людям з надмірним утворенням зубного нальоту або важким захворюванням ясен стоматолог може також порекомендувати рідини для полоскання рота по рецепту або змінити розпорядок догляду за порожниною рота.

Що таке стоматолог-гігієніст?

Стоматолог-гігієніст - це фахівець з гігієни порожнини рота, який відповідає за профілактику і лікування захворювань порожнини рота. Стоматологи-гігієністи часто проводять багато профілактичних стоматологічних процедур в кабінеті, такі як чищення зубів, обстеження пацієнтів на предмет захворювань порожнини рота і інші профілактичні стоматологічні процедури. Вони також навчають пацієнтів способам поліпшення і підтримки здоров'я порожнини рота.

Чим займається стоматолог-гігієніст?

Зазвичай вони відповідають за чищення зубів під час звичайного прийому. Видалить зубний камінь і наліт з ваших зубів і відполірує їх. Гігієністи також зазвичай роблять рентгенівські знімки ваших зубів і ясен, обробляють зуби пацієнтів фтором і наносять герметики для профілактики карієсу. Ваш гігієніст також розгляне способи догляду за зубами і загальним станом здоров'я в домашніх умовах, порадить, як чистити зуби щіткою і користуватися зубною ниткою, а також які продукти слід уникати або є для здоров'я рота.

Гігієна порожнини рота

Стоматологічна гігієна - це підтримка чистоти і здоров'я порожнини рота, зубів і ясен для профілактики стоматологічних захворювань. Гігієна порожнини рота часто сприймається як належне, але є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя.

Карієс - звичайна проблема для людей будь-якого віку. У дітей з невилікуваною порожниною рота може виникати біль, внаслідок чого з’являються труднощі з концентрацією уваги на навчанні – це проблеми, які сильно впливають на якість життя і здатність досягати успіху. Діти з малозабезпечених сімей часто не отримують своєчасного лікування карієсу і частіше страждають від цих проблем. Руйнування зубів також є проблемою для багатьох дорослих.

Пародонтит

Захворювання пародонту (ясен) - це інфекція, що викликається бактеріями під тканиною ясен, які починають руйнувати ясна і кістки. Зуби розхитуються, стає важко жувати і, можливо, доведеться видаляти зуби. Захворювання ясен також може бути пов'язане з ушкодженням інших частин тіла. Недавні дослідження вказують на зв'язок між інфекціями порожнини рота і діабетом, серцевими захворюваннями, інсультом і передчасними пологами з низькою вагою.

Відвідайте стоматологію для безкоштовної консультації лікаря.

Ми на мапі