Стоматология Axioma Dent
  Час роботи: 9.00 - 21.00
     без вихідних

Замовити зворотній дзвінок

Ми на мапі

м.Київ, Миколи Закревського 97-А

Статті про лікування зубів

Карієс

Звідки береться карієс

Причиною виникнення карієсу є все ті ж шкідливі мікроорганізми і продукти їх життєдіяльності, а саме кислота, що виробляється ними. Загальний стан організму, спосіб життя і довкілля можуть створювати сприятливе середовище для цих бактерій і мікробів.

Стадії карієсу

  1. Поява хвороби розпочинається з псування емалі – це найтвердіша частина зуба. На цій стадії карієс називається початковим. На емалі з'являється біла пляма (прогресуюча демінералізація). Зазвичай ця стадія хвороби протікає безсимптомно, але інколи буває чутливість до хімічних і термічних подразників.
  2. Середній карієс. В результаті подальших деструктивних змін емалі зуба виникає середній карієс. У процесі вражається дентин, виникають короткочасні болі. Уражені ділянки реагують больовими відчуттями на холодне, солодке, солоне, кисле. При відвідуванні стоматолога в Києві в клініці Аксіома-Дент на Троєщині під час огляду зуба – з’ясовується наявність порожнини.
  3. Глибокий карієс. На цій стадії утворюється велика порожнина та розм'якшується дентин. Навіть зондування порожнини може бути болісним. Не рідко глибокий карієс може супроводжувати пульпіт.

Продовжити

Ми на мапі